TEKNE TAŞIMA

Firmamız bünyesinde araç taşıma dışında tekne taşımacılığı hizmeti de aynı kalite standartları altında verilmektedir. Tekne taşımacılığına uygun araç filomuzla aşağıda belirtilen bölgelerden tekne taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Tekne taşımacılığı diğer araç taşıma işlerine göre daha fazla titizlik ve özen istemektedir. Tekne boyu taşımacılıkta son derece önemlidir. Tekne ölçülerine en uygun araçlarla yaptığımız taşımacılıkta bugüne kadar çok sayıda müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktayız. Yılladır uzman ve profesyonel kadromuzla tamamen güvenilir bir şekilde tekne taşımacalığı yapmaktayız. Sayfamızın alt kısmında bir kaç tekne taşımacılığımıza ait fotografları inceleyebilrisiniz. Tekne taşımacılığı ile ilgili dilerseniz firmamızdan referans talebinde bulunabilirisiniz.

Tekne taşımacılığı hizmeti almak için nasıl bir yol izlenmektedir?

Tekne taşımacılığı talebinde buunurken, teknenize ait tam ölçüler hakkında firmamız yetkililerine tam bilgi verilmelidir. Tekne boyu, uzunluğu ve yüksekliği taşımacılıkta kullanılacak çekici araç için son derece önemlidir.

Tekne Taşımada Vinç Kullanımı

Tekne taşımacılığında vinç kullanımı kaçınılmazdır. Vinç kullanımı aynı zamanda teknenize herhangi bir zararın gelmemesi için en doğru seçimdir. Vinç tercihini ve kiralanma işlemi siz de yapabileceğiniz gibi talep edilmesi durumunda firmamız da yapabilmektedir.

Tekne nakliyat fiyatları ne kadardır?

Tek taşımacılığı fiyatlarımız teknenizin büyüklüğü, kat edilecek mesafe, teslim edilecek yerin durumu ile belirlenmektedir. Firma yetkililerimizle yapacağınız kısa bilgilendimeler neticesinde en uygun ve ekonomik fiyatlar tarafımızdan sizlere verilecektir.

Aydın Anadolu ve Avrupa yakası, İzmir, Bursa, Bodrum, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Dalaman, Göcek, Antalya, Urla, Güzelbahçe, Didim, Göcek, Fethiye, Kuşadası, Marmaris, Kemer, Manavgat , Kalamış, Fenerbah TÜRKİYENİN HER YERİNE HİZMET, TEKNE TAŞIMA, TEKNE NAKLİYESİ, YAT TAŞIMA hizmeti verilmektedir.

İlgili aramalar : Tekne taşımacılığı, tekne taşıma, tekne nakliyat, tekne nakliye, tekne taşımacılığı firması, tekne taşıma firmaları, tekne nakliye firması, tekne taşıma şirketleri, tekna taşımacılık, tekne taşımacılık firmaları, istanbul tekne taşımacılığı, bodrum tekne taşıma, izmir tekne taşıma